milex-ecochem logo MILEX - ECOCHEM

Start / Oferta / Reparatury / Utrzymanie / Serwis WIEDS AG

FIX-BOND-SUPER (Art. Nr 453207)

 

Klej montażowy nowej generacji.Łączy różnorodne materiały jak metale, drewno i tworzywa sztuczne natychmiast. Odporny na chlor, wodę, warunki atmosferyczne i promienie UV.Bez silikonu i kwasu izocyjanowego.

FIX – BOND – SUPER jest montażowym klejem nowej generacji, który natychmiast łączy i klei różne materiały. Śruby, metale, spoiny lub nity będą zbyteczne.

FIX – BOND – SUPER posiada bardzo dobrą przyczepność początkową umożliwiając tym samym sklejenie ciężkich elementów na powierzchniach pionowych, na których tradycyjne kleje byłyby za słabe.

FIX  – BOND – SUPER jest odporny na wpływy środowiska, promieniowanie UV, wilgotność i wahania temperatury.

FIX – BOND – SUPER można używać w różnych obszarach, wszędzie tam, gdzie materiały nie mogą być łączone z silikonem. Do takich obszarów należą: sektor budowlany, produkcja kontenerów i aparatów, przetwarzanie blach, technika klimatyzacyjna, produkcja łódek, karoserii i samochodów, produkcja okien i przemysł meblowy.

Wskazówki zastosowania:
Oczyścić elementy przeznaczone do klejenia z oleju i tłuszczu. Na jedną stronę nanieść FIX – BOND – SUPER, części umieścić w odpowiedniej pozycji i mocno przycisnąć. Złączenie nastąpi natychmiast.

DANE TECHNICZNE