milex-ecochem logo MILEX - ECOCHEM

Start / Oferta / Reparatury / Utrzymanie / Serwis WIEDS AG

BIO-AKTIV (Art. Nr 413210)

 

Biochemiczny środek do pielęgnacji odpływów

BIO-AKTIV jest bardzo dokładnie działającym, wysokowydajnym środkiem czyszczącym na bazie chemicznych odwapniaczy, mikroorganizmów u specyficznych enzymów, które rozkładają organiczne osady i zanieczyszczenia. Podczas użycia całkowicie bezzapachowy!

BIO-AKTIV rozpuszcza natychmiast wapno, osady kamienne i inne mineralne zanieczyszczenia. Organiczne osady jak tłuszcze, oleje, celuloza, białka oraz skrobie zostają w biologiczny sposób dogłębnie usunięte.

BIO-AKTIV używa się zabezpieczająco lub też do usuwania istniejących zanieczyszczeń w toaletach, odpływach sanitarnych oraz w systemach próżniowych np. w samolotach lub na statkach. Poprzez likwidacje zanieczyszczeń i osadów możliwa jest wyraźna redukcja nieprzyjemnych zapachów.

BIO-AKTIV należy stosować w czasie niskich przepływów, ilość porcjowana,(1 woreczek), wrzucić bezpośrednio do toalety. Po okresie działania 1-2 minut toaletę wyszczotkować i spłukać. Długi okres oddziaływania preparatu umożliwia mu w następnej kolejności również oczyszczanie instalacji odpływowej.

Dozowanie:
Zaleca się stosowanie 1-2 woreczków w zależności od stanu zanieczyszczenia 1-2 razy w tygodniu.