milex-ecochem logo MILEX - ECOCHEM

Start / Oferta / Przemysłowe środki czyszczące

BRACKS (Art. Nr 416800)

 

Wysokowydajny odwapniacz.Czyści kotły, wytwornice pary, instalacje klimatyzujące itp. Rozpuszcza beton, rdzę, węglany, zgorzeliny. Nadaje się do oczyszczania pojemników na wodę pitną.

Redukuje czas czyszczenia o 50% w porównaniu ze standartowymi odwapniaczami i rozpuszczalnikami betonu.

BRACKS– wysokowydajny odwapniacz, czyści kotły i parownice, urządzenia klimatyzacyjne i systemy wież chłodniczych, wymienniki ciepła, spirale chłodnicze, turbiny i systemy odpływu kondensatu itp.Najwyższa skuteczność nawet przy 5% roztworze.
Przy systemach zamkniętych poleca się stosowanie BRACKS-OS – dodatki przeciw pienieniu..
BRACKS rozpuszcza zanieczyszczenia betonowe, rdzy, zgorzelinowe, węglany, oczyszcza betoniarki, cysterny cementowe, urządzenia i maszyny czyszczące. Usuwa zgorzeliny i rdze, nadmiar zapraw z kamienia, powierzchni murów i płytek ceramicznych. Oczyszcza cegły, pisuary, terazzo i podłogi betonowe.
Sposób użycia:
W zależności od stopnia zanieczyszczenia i oczekiwanie sile działania rozcieńczać BRACKS z wodą w stosunku 1:10. Oczyszczanie poprzez natryskiwanie, zanurzanie lub płukanie. W przypadku otwartych lub zamkniętych systemów obiegowych stosować specjalną instrukcje zastosowania-na zapytanie. Badany przez Instytut Higieny Gelsenkirchen.

Po użytku spłukać obficie wodą!