milex-ecochem logo MILEX - ECOCHEM

Start / Oferta / Ochrona antykorozyjna

STESOR (Art. Nr 688002)

 

Woskowa ochrona przed korozją.Długotrwały środek antykorozyjny.Przejrzysty, do wszystkich metali, jest odporny na działanie wody morskiej, lekko usuwalny za pomocą DOKK/BREMSENREINIGER itd.

Ochrona przed korozją gwarancją trwałości.

STESOR wyprodukowano jako środek ochronny przed korozją z długą gwarancją trwałości. Produkt jest ekstremalnie wytrzymały na temperatury, można go stosować przy temperaturze od – 40ºC do + 260ºC. Nawet ekstremalne wahania temperatur nie powodują zdarcia warstwy ochronnej.

STESOR jest odporny na słoną wodę i morskie warunki atmosferyczne, jest odporny na bakterie oraz promienie UV. Nie spływa, nie odpada i nie ścieka, ale w razie potrzeby można go łatwo usunąć odpowiednim rozpuszczalnikiem jak np. DOKK.

STESOR jest bardzo ekonomiczny dzięki wysokowartościowej ochronie metalu i oszczędnemu stosowaniu. W wewnętrznym przechowywaniu wystarczająca jest warstwa ochronna ok. 80 u, natomiast w zewnętrznym nakładaniu wystarcza całkowicie 150u. Następujące później spawanie nie zostanie uszkodzone. Optymalne działanie ochronne także po dwóch latach przechowywania na zewnątrz zostało udokumentowane przez testy na trwałość.

STESOR stosowany jest w celu ochrony niechronionych powierzchni metalowych budynków, mostów, kempingów, przyrządów gospodarczych, maszyn budowlanych i wszystkich urządzeń poddanych warunkom atmosferycznym, samochodów i maszyn. Wysokie właściwości ochronne dla  miejsc precyzyjnych przy przechowywaniu i transporcie. Dostępny w pojemnikach i aerozolach.