milex-ecochem logo MILEX - ECOCHEM

Start / Oferta / Przemysłowe środki czyszczące

WR 9105 – WERKSTATTREINIGER 9105 (Art. Nr 641600)

 

Koncentrat,warsztatowy środek czyszczący sprawdzony na podstawie przepisów Mercedes Benz. Do zastosowania w pomieszczeniach warsztatowych.

Koncentrat czyszczący

WR 9105  jest niepalnym, wodomieszalnym koncentratem czyszczącym dla zakładó przemysłowych, warsztatów samochodowych, spedycji, stoczni, rafinerii, przeddsiębiorst rolniczych itp. Optymalny do podłogowych maszyn czyszczących ponieważ nie jest pienny.

WR 9150 jest fizjologicznie neutralnym i bezwonnym środkiem czyszczącym. Nietoksyczny, biodegradalny,. Nie tworzy oparów i zapachów, jest wolny od CKW,FCKW,PCB i chloru.Zastępuje niebezpieczne dla zdrowia i środowiska halogenowe węglowodory.

WR 9150 posiada znakomite właściwości rozpuszczania olejów, tłuszczy i pozostałych mocnych zanieczyszczeń. Oczyszcza urządzenia,maszyny, podnośniki, meble i podłogi warsztatowe .

WR 9150 można używać na podłożach z gumy, betonu, kamienia, metali, tworzyw sztucznych i z wielu innych materiałów. Stosuje się w niewielkiej koncentracji roztworu, 1:5 do 1:100 mieszany z wodą.