milex-ecochem logo MILEX - ECOCHEM

Start / Oferta / Aerozole techniczne

Zestaw specjalnych środków natryskowych

 

Aerozole LUBCON do różnych zastosowań.

Do pobrania: Zestaw specjalnych środków natryskowych

TURMOFLUID ED 13

Olej uniwersalny dla każdego zakładu naprawczego. Luzuje i ponownie uruchamia zardzewiałe trwale lub trudno poruszające się zawiasy lub prowadnice. Nadaje się do smarowania maszyn, elementów maszyn i łańcuchów w technice pomiarowej i regulacyjnej, w budowie maszyn i narzędzi, jak również w przemyśle środków spożywczych i tworzyw sztucznych.

TURMOFLUID 40 B

Nadaje się szczególnie dobrze do smarowania łańcuchów dzięki bardzo dobrym własnościom pełzania oraz dodatkom EP.

TURMOFLUID 300 OM

Środek natryskowy o dużej przyczepności dla łańcuchów i lin na wolnym powietrzu, olejoszczelnych sprzęgieł (Bogenzahn), nie brudzący, dlatego nadaje się dla napędów otwartych, smarowanie w wysokich temperaturach, nie pozostawiający resztek.

TURMOLYBPSP

Łatwy w zastosowaniu środek natryskowy w postaci pasty dla wszystkich prac montażowych. Nadaje się do smarowania łożysk ślizgowych, wrzecion gwintowych, prowadnic, elementów napinających, połączeń klinowych, kół zębatych i zębatek, sworzni oraz połączeń śrubowych.

TURMOLYBMDC

Suchy lakier przeciwcierny MoS2 do smarowania powierzchni ciernych i ślizgowych w otoczeniu zapylonym lub agresywnym. Nadaje się do uszczelnień silikonowych w sterylizatorach, odporny na próżnię, napromieniowanie i skrajne temperatury.

TURMOLYBWG

Wysokotemperaturowy lakier przeciwcierny o dobrych własnościach oddzielających do +1000oC. Nadaje się również jako materiał uszczelniający a specjalnie do smarowania łańcuchów w piecach do wyżarzania, wypalania i suszenia, jak również jako uniwersalny nie przyczepiający się środek oddzielający i ślizgowy.

RAPID GT

Najczystszy grafitowy środek natryskowy do zabezpieczania powierzchni uszczelniających i smarowania miejsc ślizgowych w otoczeniu zapylonym lub w przypadku zbierania się wody.

RAPID GÖ

Olej grafitowy jako środek smarowy dla wszystkich obszarów przemysłu i zastosowań.

GRIZZLYGREASE No.1

Nadaje się w szerokim obszarze zastosowań w wysokich temperaturach w połączeniu ze skrajnymi obciążeniami. Stosuje się do łożysk kulkowych i rolkowych, jak również do łożysk ślizgowych, tulei i otwartych napędów zębatych.

KORROQUICK

Nadaje się znakomicie jako wypieracz wilgoci, luzownik szybkiej rdzy, płyn czyszczący i środek smarowy dla wszelkich obszarów przemysłu i zastosowań.

PROFIOIL Spray

Środek smarowy i tnący dla branży obróbki metali, przedłuża trwałość narzędzi. Olej łańcuchowy dla wszystkich obszarów przemysłu, chroni wszystkie miejsca podlegające smarowaniu w rzemiośle, majsterkowaniu i gospodarstwie domowym.